Nákupní košík
Váš nákupní košík je prázdný

Uživatel: nepřihlášen

Fórum Nokia 302 Asha plum red (CZ Distribuce)

Fórum o mobilních telefonech Nokia

Více o Nokia 302 Asha plum red (CZ Distribuce) včetně technických parametrů a příslušenství naleznete na kartě Nokia 302 Asha plum red (CZ Distribuce)

Nokia 302 Asha plum red (CZ Distribuce)...

30.10.2013 13:33Janaproblém s připojením k internetu
29.11.2013 00:34feci reseni problemu s internetem

Přidat příspěvek

problém s připojením k internetu
30.10.2013 13:33Jana
Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám tel. asi týden a normálně mi internet fungoval, dneska jsem nechtěně odlikla aktualizaci nějaké aplikace, alespoň myslím, nejsem si uplně jistá, a teď když kliknu na ikonku internet napíše mi to konflikt aplikací a když to otevřu napíše mi to nokia express a to je všechno, žádné jiné volby, pouze tenhle text. Vůbec nevím co s tím, sociální sítě (fcb,twitter,atd...),email, nokia obchod normálně fungují, ale na prohlížeč se nedostanu. Máte s tím někdo prosím zkušenosti, nebo víte jak na to? Díky za odpovědi
reseni problemu s internetem
29.11.2013 00:34feci
Stáhni z obchodu jiný prohlížeč, já použil uc browser. Po otevření zadej níže uvedenou adresu a klikni na tlačítko instalovat. Aktualizuje se tím tvuj xpres prohlížeč. Po dokončení instalace stačí vypnout a zapnout telefon. Teď už by mělo vše fungovat jako dřív.. download.browser.ovi.com/RID5875113856775653640001/LPAME/DM=206/OviBrowser_AME.jad

Naše partnerské e-shopy:

Sluneční kosmetika na Parfémy-Eva.cz
Plážová lehátka od 199 Kč na Pohodové-bydlení.cz